Jak probíhá natáčení

Velkou pozornost věnuji už přípravě před samotným natáčením, abych předem znal časový rozvrh celého dne, věděl, kde se co koná, kdy bude čas na focení, zajistil, že oddávající bude mít mikrofon atd.

BStudio svatba v Krumlově

S dostatečným předstihem Vám dodám předsvatební videoklip či slideshow z Vašich fotografií, abychom vše stihli případně doladit.

Při samotném natáčení se snažím být pokud možno nenápadný a nezasahovat do děje. Zároveň si ale hlídám, aby mi nic důležitého neuniklo:
Domluvím se předem s řidičem ženicha i nevěsty jak mají zastavit, abych zvládl hezky natočit příjezd na obřad, na hostině požádám hosty, kteří budou mít proslov, aby mi před začátkem dali znamení apod.

Snažím se natáčet všechny svatebčany i při hostině a večerní zábavě. Při zpracování ale buď použiji jen “hezké” záběry, kde to všem sluší a usmívají se, nebo se s vámi poradím, zda chcete mít na DVD třeba záběry z noční pařby, které by prababička nemusela zkousnout :-).

Velký úspěch mívají také přání svatebních hostů - během hostiny hosty obejdu a poprosím, aby Vám něco pěkného vzkázali do kamery jako překvapení.

Krátký sestřih z celého dne zdarma umístím v HD rozlišení jako neveřejné video na YouTube, abyste ho mohli snadno sdílet s rodinou i přáteli.