Doporučení

"DVD z Tribal Prague jsou vynikající. Tak citlivý sestřih, který ocení divák a hlavně tanečnice, se vidí málokdy. Díky"
Lenka "Afsana" Adámková, orientální tanečnice a lektorka

"We really enjoyed working with Jan and his crew. They were professional, friendly and creative. They provided us with a high quality product and we look forward to working with them again in the future."
Heather Aued, Bellydance Evolution

"Spolupracuji s Honzou delší dobu a pozoruji jeho cestu profesionalizace. S jeho prací jsem spokojená. Velmi se vypracoval a je spolehlivý. Vzhledem k počtu orientálních show a dvd, které natáčel dokonce rozumí skvěle i mnoha stylům orientálního tance, lépe něž leckterá tanečnice :) Rozumí tomu, jak je třeba natáčet tanec a jak střihat, tak aby to opravdu sedělo perfektně do hudby. Má vlastní názor a ví co chce od projektu, což také velice pomáhá. O jeho práci svědčí i to, že natočil Bellydance Evolution II Dark Side of the Crown v Holandsku."
Eva "Eglal" Petrovská, majitelka studia PURE Zborovská

"S panem Búdou spolupracuji již několik let, natáčí pro mě divadelní taneční vystoupení skupiny Aiwa! tribe a taneční školy Oáza. Přístup a výsledný záznam je vždy zcela profesionální, mohu tedy jeho práci jen doporučit."
Hana "Khalida" Kupková, majitelka studia Oáza

"Služby B-studia využíváme již několik let. Po několika špatných zkušenostech s jinými firmami jsme nadmíru spokojené s tím, co studio nabízí. Výborná komunikace, skvělá domluva, aktivní přístup, vstřícnost, spolehlivost a hlavně kvalitní a rychlá práce. Osobně oceňuji vlastní kreativitu, která zajímavě rozvine původní myšlenku, se kterou jako zákazníci přicházíme."
Martina Viewegová, lektorka a organizátorka festivalu Tribal Prague

"Služby pana Búdy jsme využili opakovaně na náš mezinárodní taneční festival v Brně a jsme s touto spoluprací spokojení - kvalita i umělecké zpracování odpovídá naší představě."
Tereza "Sheyla" Klementová, lektorka a organizátorka festivalu Tales of Sahara

"S Honzou Búdou spolupracujeme již od roku 2005 a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Dlouhou dobu předtím, než jsme na něj narazili, pro nás byl problém sehnat kameramana pro naše celovečerní divadelní show, který by byl schopen akceptovat naše ne příliš složité požadavky a s jehož nahrávkou a následným zpracováním bychom byli spokojeni. S Honzou jsme byli nadšení hned při první spolupráci - s jeho profesionalitou, vstřícností i umem. Není divu, že jsme jej doporučovali i dále a stal se v této branži nejuznávanějším a nejvytíženějším kameramanem, který měl tu čest natáčet i oficiální DVD z celovečerních show v Nizozemí pro nejúspešnější světovou orientálně taneční show Belydance Evolution."
Gábina "Aini" Čiperová, škola orientálních tanců Intessar

"S panem Búdou spolupracuji již několik let a vždy k naprosté spokojenosti. Natáčí pro nás divadelně – orientální show, ze které dělá i krátký sestřih a velmi ráda ho doporučuji i dalším organizátorům podobných akcí."
Dana "Sahar" Minaříková, lektorka a organizátorka festivalu Kouzlo orientu

"Služeb BStudia využívám už několik let v rámci natáčení mé každoroční autorské galashow Orient Extravaganza k velké spokojenosti. Jan Búda je velký profík ve svém oboru a nadto velmi sympatický, spolehlivý a férový člověk. Vzhledem k tomu, že natáčení celovečerní akce věnované orientálnímu tanci má mnohá specifika a vyžaduje znalost oboru, velmi oceňuji, že právě Jan Búda a jeho BStudio tyto nároky splňuje, a dokáže se v rámci natáčení i postprodukce přizpůsobit i náročnějším požadavkům a podmínkám, nebo například změnám tzv. na poslední chvíli. V neposlední řadě si cením toho, že je vždy přístupný dialogu, vzájemné výměně názorů a nápadů, a že co je domluveno, platí! Velmi chválím."
Martina Ahmed Čermáková, lektorka a organizátorka festivalu Orient Extravaganza