O mně

BStudio filmový pás

První filmy jsem začal natáčet na střední škole, povzbuzením pro další tvorbu byla i výhra několika cen na festivalech amatérských filmů.

Z koníčku se postupně stala zároveň práce (která je nadále koníčkem). Komerčnímu natáčení se věnuji již více než 10 let, naplno od roku 2012, po dokončení VŠ (ČVUT - FEL, obor Výpočetní technika).

Spolupracuji s řadou firem i institucí, do mého portfolia patří i akce jako reportáž z operace srdce, rozhovory a konference s prezidentem na Pražském Hradě či záznam a streamování Mistrovství světa v Korfbalu (v rámci AVC-ČVUT).

Postupem času jsem si vybudoval širokou síť spolupracovníků, díky kterým jsem schopen na profesionální úrovni zajistit i produkci velkých akcí.

Neustále se snažím dále rozvíjet a vzdělávat, sleduji nové trendy a zajímavé tutoriály či přednášky a skripta FAMU. Pravidelně investuji do nové a lepší techniky.

Především se ale snažím vycházet vstříc zákazníkům, rychle komunikovat, jednat na rovinu a celkově udělat vše pro to, aby zakázka, jakkoli velká, proběhla bez problémů a zákazník dostal minimálně to, co očekával.