Doporučení

"Díky za natočení maturitního videa, je to bezva vzpomínka na pohodový časy na gymplu. Těším se, že mi jednou natočíte třeba svatbu."
Eva B., 6.N

"Videoprojekce jak maturitního klipu, tak i plesu, byla naprosto bezproblémová. Spolupráce a domluva s Honzou byla perfektní. Skládám poklonu příjemnému přístupu při natáčení, většina z nás totiž nikdy nestála před kamerou a tak byl milý a vtipný přístup Honzy vítán s nadšením. I díky přátelskému přístupu je celé DVD z maturitního plesu tak super. :-) Díky moc a hodně štěstí a inspirace do další práce. ;)"
Jitka K., Biskupské gymnázium

"Asi nejvíce mě překvapila ochota, s jakou Honza spolupracoval s naprosto nepřipravenýma trotlama bez jasného scénáře a přesto to celou dobu – i s přesčasy – bral stále s nadhledem a humorem. Naprostá spokojenost jak s natáčením tak i postprodukcí (kde nebyla nouze o složité efekty). Nevěřím, že by naše video vzniklo s někým jiným, a i kdyby ano, tak by to nebylo ono."
Ondra H., ČAG

"S veškerou spoluprácí s panem Búdou jsme byli jako třída velmi spokojeni. Do klipu se kameramanovi podařilo úspěšně zakomponovat všechny naše nápady, navíc přispěl svými zkušenostmi a tipy, takže výsledek je podle našich představ a je v něm vidět profesionální zpracování.
Video z maturitního plesu je také velmi povedené, jsou v něm zachyceny všechny důležité momenty, každý z maturantů je na videu několikrát zachycen, za co vděčíme opravdu poctivě odvedené práci pana kameramana a jeho neúnavnému celovečernímu stopování maturantů. Velmi se nám líbil také krátký sestřih z celého plesu doplněný hudbou jako milé připomenutí večera.
Měla jsem možnost obsah celého DVD porovnat s videi konkurence a ta naše jsou opravdu bezkonkurenční."
Bára H., 8.A

"Toto studio mohu jen doporučit, celá třída jsem si zde nechali natočit a sestříhat maturitní video, video jsme natočili v rekordním čase, při natáčení jsme improvizovali a přesto díky skvělému střihu vzniklo krásné video. Pokud někdo potřebuje kvalitně zdokumentovat nějakou událost anebo zkusit natočit film, velmi doporučuji."
Radim Z., SPŠ stavební